درباره ما سنجاقکی ها... 🙂

سلام

مدت‌ها بود که به ساخت هدیه‌های خاص و ویژه برای اتاق کودک جشن‌های مهم مثل تولد سالگرد ازدواج و … تا رسیدیم به ایده تیم بزرگ سنجاقک که تعداد زیادی از هنرمندان ایده پردازان و کارشناس‌ها دورهم جمع شدن و حالا پیشگام در عرصه اکسسوری و استندها شدیم.

ما تو سنجاقک دورهم جمع شدیم تا خاطرات شمارا زیبا و ماندگارتر کنیم.

تیم هنری سنجاقک با فراهم کردن فروش آنلاین پشتیبانی ۲۴ ساعته باقیمت مناسب و بهترین کیفیت و مهم‌تر از همه ساخت ایده‌های قشنگ شما صاحب سبک جدید در فضای فروش دیجیتال شده است.
شما با ورود به سایت سنجاقک با قشنگ‌ترین اکسسوری های اتاق کودک، تاپر کیک‌های متنوع و خاص و استندهای اسم ویژه شما و بالبینگ های شیک و رؤیایی روبرو می‌شوید.

استند های اسم جلوه ویژه‌ای به مراسم‌های شما می‌دهد مثل استندهای عروسی، نوزادی و… تاپر کیک‌های متنوع و خاص با بیش از ۲۰۰ طرح جذاب و دیدنی میتونه جلوه زیباتری به کیک های شیرین و مهم شما بده.

اتاق کودک به‌نوعی دنیای کوچک و پر ما چرای فرزند شماست، تیم سنجاقک با اکسسوری های زیبا و ویژه و پرتنوع مثل مکعب‌های چوبی، تخته‌سیاه، مژه‌ها، آینه کودک، خرگوشک ها، شلف‌ها و چندین طرح خوشگل دیگه میتونه دنیای کودک شما رو زیباتر کنه.

هدف تیم هنری سنجاقک ساخت محیطی دل‌نشین‌تر و خاطره‌انگیزتر برای شماست که به‌وسیله محصولات اون میتونید خیلی از ایده‌های قشنگتون رو با مناسب‌ترین قیمت و کیفیت عملی کنید.